wtorek, 17 kwietnia 2018

Idzie lato. Najlepsze (i tanie) tabletki na odchudzanie oraz jak szybko i bez wysiłku stracić na wadze.

W związku z nadchodzącym latem i sezonem plażowym podaję zainteresowanym niezawodne sposoby na smukłą sylwetkę i stratę na wadze:

Najlepsze i najtańsze tabletki na odchudzanie:

Pojemnik zawierający 100 obojętnie jakich tabletek, mogą być przeterminowane, w ostateczności można je zastąpić stoma ziarenkami grochu czy drobnej fasolki. Tak przygotowany materiał codziennie rano lub wieczorem rozsypujemy gwałtownym wyrzutem do góry po całym pokoju, a jeszcze lepiej po całym mieszkaniu.
Pojemnik ustawiamy wysoko na tyle, by sięgając doń musieć stanąć przynajmniej na palce (a najlepiej wejść na krzesło). Każdą z tabletek podnosimy osobno i umieszczamy w pojemniku. Może się zdarzyć, że aby zebrać wszystkie tabletki będziemy musieli odsuwać meble, ale wszystkie 100 sztuk bez wyjątku należy odnaleźć i każdą z osobna umieścić w naszym pojemniku.

Osobom bardziej zdeterminowanym potrzebą odchudzenia się polecam zwiększanie ilości tabletek co tydzień o 20 lub powtarzanie zabiegu 2 razy dziennie. Efekt murowany. Po 2-3 miesiącach jesteśmy umięśnieni, mamy smukłe nogi i płaski brzuch, a co najważniejsze z każdą znalezioną i umieszczoną w pojemniku tabletką gubimy gramy, dekagramy, kilogramy.

Jak szybko i bez wysiłku stracić na wadze:

Jedyny niezawodny i superszybki sposób jest następujący:
Kupujemy wagę za 150 zł i natychmiast odsprzedajemy ją za 50 zł.

POWODZENIA!

8 komentarzy:

 1. Przypomniał mi się podobny dowcip - lekarz zapisał pacjentce tabletki na odchudzanie i ta zapytała kiedy ma brać, rano czy wieczorem. Na to lekarz, że nieważne, byle każda kładła na podłodze i robiła głęboki skłon by ją podnieść:-)
  Ale twój sposób jeszcze lepszy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba od nowego roku każdorazowo trwa ten szał, "robimy formę na lato". Otóż nie z każdego ciasta da się formę ulepić ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem w stanie podjąć się tylko tego ostatniego zadania i przeczuwam, że dałbym radę

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie na szczęście ten problem nie dotyczy... póki co! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna recepta. Muszę sprzedać mojej koleżance, która ubolewa, że nie zdąży schudnąć do lipca.

  OdpowiedzUsuń
 6. chudość mi grozi niewątpliwie - czyli co? zwalczanie tego ćwiczeniami? grą w zbieranego? zdawało mi się, że dieta powinna być w kalorie bogata i zwalczać defekt, który spowodował potrzebę. Podejrzewam, że to przepis na odgrubianie, ale mogę się mylić.

  OdpowiedzUsuń
 7. A więc to prawda, że na wszystko jest sposób?

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowny tekst, jaka szkoda, że wagę wyrzuciłam, bo się popsuła, a tabletek biorę już tyle, że jeszcze jedne za mocno by mnie obciążyły. Uśmiech i uściski przesyłam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Zachęcam do komentowania.

W przypadku braku konta na Google lub Fb i logowania się jako "Anonimowy", bardzo proszę o podpisanie się w treści komentarza, gdyż chciałabym wiedzieć, kto do mnie pisze.

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, jednak komentarze obraźliwe i zawierające wulgaryzmy będą konsekwentnie usuwane. Dobre maniery i kulturę słowa cenię ponad wszystko.

Szczególnie polecam:

Fraszka na gościa