środa, 10 kwietnia 2019

Mój debiut na YouTube :)

Kiedyś musi być ten pierwszy raz. Dzisiaj około 14:00 wrzuciłam tę piosenkę na FB i już ma ponad 41 000 wyświetleń. Ale, że nie każdy ma Facebooka, to wrzuciłam przed chwilą na YouTube i pochwalę się nią tutaj. Wykonanie własne.
 Miłego odbioru :)


16 komentarzy:

 1. Rewelacja, będę reklamować szeroko:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podążaj w górę, górę, górę. Łańcuch kołysze się u nóg.b.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje gratulacje. Od teraz odkrywamy Twój talent muzyczny. Liczba wyświetleń imponująca, ja takiej nie mam, choć kanał mam od dawna.
  Cel zaszczytny, jako na hymn dla walczących drogich naszych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, na FB w ciągu pierwszej doby od opublikowania było 160 000 odsłon. W tym momencie jest już 183 743 odtworzeń filmu. Już tego nie ogarniam i jestem oszołomiona. Serdeczności!

   Usuń
  2. Ja też kiedyś coś śpiewałam na YT, ale to covery z oryginałem w tle. Kilka odsłon, nic wielkiego. A Ty tu jawnie przedstawiłaś talent muzyczny z przekazem, to co się dziwisz! :)

   Usuń
 4. Świetny tekst, gratuluję! Stoję murem za wszystkimi nauczycielami, a sercem jestem szczególnie z tymi z Dziewiątki :)

  Łączę pozdrowienia
  Ula

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacja!!!
  Moje najwyższe uznanie.

  A jeśli masz chwilkę i ochotę to zapraszam do siebie do przeczytania i ewentualnego skomentowanie tego tekstu:
  http://stokrotkastories.blogspot.com/2019/04/ja.html

  Pozdrawiam Cię serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem pod wrażeniem! Pełny szacunek dla talentu wokalnego,tekst w punkt, całkowicie się utożsamiam jako kobieta - matka, nauczycielka. Protest z wykrzyknikiem! 🙋

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniale! Są wśród nas odważni, utalentowani.Jestem pod wrażeniem wokalu, tekstu, wyrazu artystycznego. Bądźmy razem w tym ważnym czasie dla oświaty-Protest z wykrzyknikiem! Pozdrawiam serdecznie - Ewa Grabska 🙋

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję, nie nadążam już odpisywać i reagować na Wasze wsparcie na FB, na YouTube i tutaj. Szczególnie na FB już przestałam to ogarniać. Skala nagłej popularności mnie oszołomiła. Jestem skromną osobą, zwykłą nauczycielką matematyki w szkole podstawowej, na dodatek u progu emerytury. To, co dzieje się teraz w oświacie mnie poraża. To, jak traktuje się nauczycieli przygnębia i budzi mój sprzeciw. I przyznaję, że jestem szczęśliwa, że już niedługo, po 35,5 latach pracy będę mogła odejść na emeryturę i stanąć obok tego wszystkiego. Póki co, cieszę się, że mogłam dołożyć moją cegiełkę do tego protestu, celem wsparcia strajkujących. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 8. Jestem pod wielkim wrażeniem Tekstu, treści w nim zawartej i wykonania. Chylę czoła.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wcale niełatwy do wykonania tekst a ty przebrnęłaś bez potknięć. Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego co najlepsze życzę z okazji Wielkanocy. Ukłony

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Zachęcam do komentowania.

W przypadku braku konta na Google lub Fb i logowania się jako "Anonimowy", bardzo proszę o podpisanie się w treści komentarza, gdyż chciałabym wiedzieć, kto do mnie pisze.

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, jednak komentarze obraźliwe i zawierające wulgaryzmy będą konsekwentnie usuwane. Dobre maniery i kulturę słowa cenię ponad wszystko.

Szczególnie polecam:

Fraszka na gościa